Cariere
Casa Amanet AGS

FRONT DESK OFFICER

Oras: Bucuresti

Descrierea postului

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Intampinarea clientilor si indrumarea acestora;
- Preluarea apelurilor telefonice si efectuarea legaturilor telefonice cu interiorul/exteriorul;
- Gestionarea corespondentei si a documentelor primite pe mail si in format fizic
(preluare, sortare, verificare, redistribuire)
- Cunoasterea serviciilor pe care le oferim si informarea clientilor cu privire la acestea;
- Pregatirea si actualizarea agendei de intalniri, programari si efectuarea de rezervari pentru directorul societatii si manageri;
- Pregatirea si organizarea diverselor evenimente din cadrul societatii (conferinte, mese festive etc);
- Mentinerea ordinii in spatiul de receptie si secretariat;
- Desfasurarea activitatii intr-un sediu cochet, central, alaturi de o echipa tanara si de succes, cu ajutorul careia vei evolua la nivel profesional si personal.

Beneficii

- Salariu motivant;
- Aprecierea, recunoaşterea și recompensarea performanţelor;
- Oportunități reale de promovare;
- Activarea într-o companie de succes;
- Siguranţa locului de muncă;
- Munca alături de un personal calificat;
- Tichete de masă, tichete cadou oferite cu ocazia sărbătorilor;
- Abonament medical la clinica privata Medlife;
- Sediu in locatie centrala

Profilul candidatului

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare;
- Experienta intr-o pozitie similara;
- Limbi straine: engleza nivel avansat;
- Cunoastere si utilizare corecta a echipamentelor de birou (telefon, imprimanta, copiator, etc.)
- Cunoasterea pachetului MS Office ( Word, Excel, PowerPoint)
- Atentie la detalii si nevoile clientilor;
- Capacitate de organizare a timpului si a sarcinilor;
- Foarte bune abilitati de organizare, comunicare(verbala si scrisa) si de relationare interpersonala, lucru in echipa;
- Profesionalism si prezenta placuta

Protectia datelor personale si respectarea drepturilor Dvs. legale reprezinta o prioritate pentru noi. In cadrul firmei noastre acestea vor fi prelucrate in conformitate cu Regulamentul UE 2016/679 si directivele Autoritatii de Supraveghere a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal (A.N.S.P.D.C.P.).

Calculator Amanet / Exchange
(Grame)
1 EUR = 4.887 RON
1 USD = 4.05 RON
1 GBP = 5.40 RON
1 CHF = 4.50 RON
1 EUR = 4.868 RON
1 USD = 4.01 RON
1 GBP = 5.30 RON
1 CHF = 4.40 RON
Amanet AGS Blog
Contactati-ne Acum
Va multumim. Mesajul a fost trimis!

Contact Casa Amanet AGS

Piata Romana Nr. 5, Sector 1
Bucuresti | Romania

0725 287 287

0749 300 632

AmanetAGS

Casa Amanet AGS Bucuresti / Alexandria va ofera servicii financiare, precum cumparam / amanetam aur, argint, bijuterii si diamante, ceasuri de lux, electronice. Casa noastra de amanet practica cele mai mici Comisioane, iar tu primesti rapid preturi excelente la obiectele amanetate. Te asteptam sa te convingi!

Facebook | Casa-Amanet.com