Cariere
Casa Amanet AGS

SOFER CU ATRIBUȚII ADMINISTRATIVE

Oras: BUCUREȘTI

Descrierea postului

- Efectuează deplasări preponderent în Municipul București și periodic în Municipiul Alexandria;
- Achiziționează și distribuie necesarul pentru punctele de lucru și sediul Societatii (papetărie și alte tipuri de consumabile);
- Îndeplinește anumite sarcini administrative la cererea superiorilor ierarhici (depune/ridică documente/colete la/de la punctele de lucru ale Societății și diverse instituții ale Statului)
- Păstrează confidențialitatea datelor și informațiilor specifice activității desfășurate.

Beneficii

- Salariu motivant;
- Aprecierea, recunoaşterea și recompensarea performanţelor;
- Oportunități reale de promovare;
- Activarea într-o companie de succes;
- Siguranţa locului de muncă;
- Munca alături de un personal calificat;
- Tichete de masă, tichete cadou oferite cu ocazia sărbătorilor;
- Abonament medical la clinica privata Medlife;
- Sediu în locație centrală
- Autoturism de serviciu
- Oportunități de promovare;
- Mediu de lucru plăcut, alaturi de o echipă tânară și profesionistă.

Profilul candidatului

Candidatul ideal

- Permis de conducere categoria B, experiență minim 2 ani;
- Bună cunoaștere a traficului din București;
- Seriozitate, corectitudine și punctualitate;
- Capacitate de organizare, spirit de echipă;
- Atenție la detalii;
- Aspect fizic și ținută îngrijite.

Calculator Amanet / Exchange
(Grame)
1 EUR = 4.885 RON
1 USD = 4.04 RON
1 GBP = 5.58 RON
1 CHF = 4.47 RON
1 EUR = 4.872 RON
1 USD = 4.01 RON
1 GBP = 5.47 RON
1 CHF = 4.34 RON
Amanet AGS Blog
Contactati-ne Acum
Va multumim. Mesajul a fost trimis!

Contact Casa Amanet AGS

Piata Romana Nr. 5, Sector 1
Bucuresti | Romania

0725 287 287

0749 300 632

AmanetAGS

Casa Amanet AGS Bucuresti / Alexandria va ofera servicii financiare, precum cumparam / amanetam aur, argint, bijuterii si diamante, ceasuri de lux, electronice. Casa noastra de amanet practica cele mai mici Comisioane, iar tu primesti rapid preturi excelente la obiectele amanetate. Te asteptam sa te convingi!

Facebook | Casa-Amanet.com